هفت قانون معنوی موفقیت
روانشناسی، خودیاری و موفقیت موفقیت

هفت قانون معنوی موفقیت

«هفت قانون معنوی موفقیت» نوشته دیپاک چوپرا، نویسنده و پزشک هندی‌الاصل، است. «هفت قانون معنوی موفقیت» را به نوعی می‌توان هفت قانون معنوی زندگی نامید. زیرا همان اصولی را عرضه می‌کند که طبیعت برای آفرینش هر چیز در بعد مادی، هر آنچه می‌بینیم و می‌شنویم و استشمام می‌کنیم، مزه می‌کنیم و لمس می‌کنیم از آنها سود می‌جوید.    

قیمت محصول : ۲۸,۰۰۰ تومان

به اشتراک بگذارید
دیپاک چوپرا
دیپاک چوپرا
نویسنده کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت

دیپاک چوپرا (متولد ۲۲ اکتبر سال ۱۹۴۶ در دهلی-نو)، نویسنده و پزشک آمریکایی هندی‌الاصل در زمینه بهبود عملکرد ذهن و بدن است.

گیتی خوشدل
گیتی خوشدل
مترجم کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت

گیتی خوشدل در سال 1326 در تهران به دنیا آمد. او فارغ‌التحصیل رشته ادبیات انگلیسی در دانشگاه تهران است. در آمریکا فوق لیسانس جامعه‌شناسی خواند ولی آن را نیمه‌تمام رها کرد و به ...

مهرداد اسکویی
مهرداد اسکویی
گوینده کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت

مهرداد اسکویی، عکاس، تهیه‌کننده، مستندساز و کارگردان در 21 شهریور 1348 به دنیا آمده است که هم در حوزه مستندسازی و هم عکاسی شهرت زیادی دارد. در سال 2010 بود که او چهره فرهنگی سال ...

بهنام کلاه‌بخش
بهنام کلاه‌بخش
انتخاب موسیقی، میکس و مسترینگ کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت

بهنام کلاه بخش در اول اردیبهشت 1353در کرمانشاه به دنیا آمده و نزد استادانی مسعود زنگنه مجد و مسعود شعاری آموزش دیده است. او نوازندگی را با سازهای بلز و ملودیکا در کودکی آغاز کرد و ...

درباره هفت قانون معنوی موفقیت

«هفت قانون معنوی موفقیت» اثری متفاوت از دیپاک چوپرا است که روی خوش زندگی را برای ما نمایان می‌کند.

همان کتابی که باور دیرینه ما در تلاش بی‌وقفه برای رسیدن به موفقیت را تغییر می‌دهد.

چوپرا به ما نشان می‌دهد که چگونه تنها با دانستن هفت قانون کلی غرق در آرامش و موفقیت شویم. او این قوانین معنوی موفقیت را به عنوان اصول قدرتمندی ارائه می‌دهد و به ما یاد می‌دهد که چطور این قوانین را در زندگی به کار ببریم، با انرژی جهان خو بگیریم و با خود حقیقی‌مان مرتبط شویم بدون آنکه در برابر تغییرات مقاومت کنیم.

چوپرا به خواننده، اهمیت معنویت در زندگی را یادآوری می‌کند و مهمترین راه رسیدن به موفقیت را معنویت می‌داند. موفقیت از دیدگاه چوپرا تحقق رویاها آن هم به روشی آسان است که در ذهن هر شخص به شکلی معنا می‌شود و تعریفی خاص دارد. قوانین چوپرا می‌گویند که موفقیت همانند یک سفر است نه مقصد، پس باید از مسیر لذت برد نه مقصد.

تاکید بر موفقیت و ثروت در این کتاب با معنویت آمیخته شده و مبحث اصلی آن را شامل می‌شود. ترکیب معنویت و ثروت برای بسیاری از خوانندگان ناآشنا است اما چوپرا می‌گوید:

«هر انسانی در این دنیا با اقتصاد سر و کار دارد مگر اینکه یک سالک گوشه‌نشین باشد که ترک دنیا کرده است و هر کسی که با اقتصاد سر و کار داشته باشد باید میان تولید ثروت و معنویت ارتباط برقرار کند.»

چوپرا قوانینی را آموزش می‌دهد که حتماً زندگیتان را تغییر خواهد داد. اگر این کتاب را چند بار بشنوید، هر بار معنی و مفهوم جدیدی را درک خواهید کرد.

 

هفت قانون معنوی موفقیت دیپاک چوپرا:

قانون توانایی مطلق

واقعیت این است که توانایی مطلق در جوهر ماست. اگر بشر به این ظرفیت دست پیدا کند و خود نابش را کشف کند توانایی برآورده  کردن رویاهایش را دارد.

قانون کمترین تلاش

چوپرا معتقد است که اگر انگیزه‌ رفتارهای انسان از عشق سرچشمه بگیرد و نه از تمایلات نفسانی، چنان انرژی ایجاد می‌شود که می‌تواند هرچه انسان می‌خواهد برایش فراهم کند.

قانون کارما یا علت و معلول

این قانون را می‌توان همان اصل کاشت و برداشت دانست. در ابتدا باید هوشیار بود که انتخاب‌هایی که در زندگی می‌کنیم، آینده ما را می‌سازند. می‌توان این‌گونه گفت که کارما هم عمل است هم نتیجه عمل.

قانون میل و هدف

چوپرا معتقد است همانطور که توجه به چیزی باعث انرژی‌دار شدن و وسعت آن می‌شود، هدفمندی می‌تواند انرژی و دانش را با هم ترکیب و هدف مورد نظر را به واقعیت تبدیل کند.

اگر در حالت آرامش ذهنی هدفی را در ذهن تصور کنیم، می‌توانیم برای رسیدن به هدف‌مان بر قدرت بی‌پایان هستی تکیه کنیم. در واقع ما فقط هدف‌مان را تعیین می‌کنیم و به هستی اجازه می‌دهیم که به جزئیات کار شکل بدهد.

قانون دارما یا غایت حیات

هر یک از ما انسان‌ها صاحب استعدادی خاص هستیم و کاری هست که بهتر از هر شخص دیگر انجام می‌دهیم. در حقیقت هر شخص رسالتی در این جهان دارد که باید آن را به انجام برساند و وجودش در این دنیا اتفاقی نبوده است.

قانون بخشایش

از آنجا که کائنات از طریق مبادله پویا عمل می‌کنند، می‌توان آن را «قانون داد و ستد» نیز نامید. در واقع این قانون مبنی بر این است که باید ببخشائید و بستانید تا بتوانید ثروت و فراوانی و نیرو را در زندگی‌تان در جریان نگه‌ دارید.

قانون بی‌اعتنایی توأم با ایمان

فقط از طریق بی‌اعتنایی توأم با ایمان است که انسان می‌تواند از زندگی لذت ببرد و با نشاط باشد. در این حالت نشانه‌های موفقیت و ثروت بدون دردسر آشکار می‌شود.

چوپرا معتقد است انسانی که با خود برترش هماهنگ باشد طوری به هدفش فکر می‌کند که نگران نتیجه‌ی نهایی نباشد.

او بیش از چهل کتاب با موضوع معنویت دارد که به زبان‌های مختلف دنیا ترجمه شده‌اند. کتاب «هفت قانون معنوی موفقیت» بسیار مورد استقبال خوانندگان واقع شده است که ما نیز شنیدن آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

       

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است.
مشخصات کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت
موضوع
موفقیت

مدت
2 ساعت و 14 دقیقه

حجم فایل
122 مگابایت

تعداد ترک
10

شابک
978-622-242-125-0

سال انتشار کتاب صوتی
1398
پدیدآورندگان کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت
نویسنده
دیپاک چوپرا

مترجم
گیتی خوشدل

گوینده
مهرداد اسکویی

انتخاب موسیقی، میکس و مسترینگ
بهنام کلاه‌بخش

صدابردار
بهروز کاشی‌ساز

ضبط
استودیو دریا

ناظر ضبط
الناز پوراحمدیان

ناشر کتاب چاپی
قطره

ناشر کتاب صوتی
نوین کتاب گویا

سایر آثار این پدیدآورندگان

تمرین چهار میثاق

چهار میثاق تمرینی است برای «مهارت در دگرگونی». وقتی که متوجه می‌شویم ما قدرت ایجاد رویای بهشت را داریم، تصمیم می‌گیریم که رویاهایمان را تغییر دهیم ...

جاناتان مرغ دریایی

قهرمان این داستان معناگرایانه، مرغی دریایی، به نام جاناتان است که دوست دارد تندتر و بالاتر از دیگر مرغان دریایی پرواز کند اما این تغییر در شخصیت و ساختار زندگی، چیزی ...

ذهن بی‌انتها، جسم پردوام

بسیاری از باورهایی که ما درباره گذر عمر، پیری و تباهی در سر می‌پرورانیم دستاوردها و افکاری است که از جانب جامعه به ما تحمیل شده، باورهایی که می‌توانیم ...

یادگاری

«پس از پنجاه سال فیلم ساختن، دوباره به شعر و موسیقی بازگشته‌ام» این جمله‌ای که خسرو سینائی هنگام انتشار کتاب صوتی «یادگاری» گفته است. ...

از اهالی امروز

سهراب سپهری صدای پنهان جهان را در شعرش نوشته، مهرداد اسکویی مصرع‌های اشعار او را از دل خوانده، و حاصل این دو شده است: گزیده‌ای از اشعار سهراب سپهری با نام ...

تلواسه‌های یک عاشق پریش

شعرهای عاشقانه‌ی محمدعلی سجادی در این مجموعه از میان اشعار چاپ شده‌اش شامل دفتر «روییده در چهار سنگ فصل» و «سه مورچه عاشق» و ...

کتاب‌های صوتی مرتبط